072 5112562 >>

onze school in het kort

Onze school opende haar deuren in 1922 en is vanaf 1995 gehuisvest op 2 locaties . De school ligt tegen het centrum van Alkmaar aan en heeft ruim 400 leerlingen. Het hoofdgebouw  aan de Nieuwlandersingel 40, waar de groepen 1 t/m 4 zijn gehuisvest,  telt 11 klaslokalen en een speellokaal. Op ongeveer 500 meter van de hoofdlocatie is de dislocatie aan de Blekerskade 12. Op deze locatie zijn de groepen 5 t/m 8 ondergebracht.

De Sint Adelbertusschool is een school met ruimte en aandacht voor ieder kind. Een school waar een kind graag naar toe gaat.

Wij willen dat de kinderen die bij ons op school zitten zich breed en goed ontwikkelen. Daarvoor is het belangrijk dat zij zich veilig voelen, competent kunnen zijn en dat er ruimte is voor hun eigen ik. We streven er naar om een uitdagende onderwijsleersituatie aan te bieden waarin zij zelfstandig naar oplossingen zoeken. Zelfwerkzaamheid is belangrijk  om kinderen zelfstandig en onafhankelijk te maken, hen te vormen tot mensen die initiatief nemen. De betekenisvolle zaken die 'buiten' gebeuren zijn belangrijk om 'binnen' mee aan de slag te gaan. Vaak gebeurt dit in thema’s waaraan spel- en onderzoeksactiviteiten worden gekoppeld.  Uitgebreide informatie over onze school kunt u vinden in de schoolgids en het schoolplan.

 

Contact

Sint Adelbertusschool

Hoofdlocatie:
Nieuwlandersingel 40, 
1814CJ Alkmaar, 
072 5112562

Locatie Blekerskade 12,
1814TJ, Alkmaar
072 5110769

st.adelbertusschool@saks.nl 

Aanmelden >>